Ankara Antalya Nakliyat Ambarı adı altında açılan antrepo şirketimiz, bölgenin daha ilerisindeki Ankara – Antalya, Alanya bölgesine günübirlik taşımacılık hizmeti vermektedir. Ankara Antalya nakliyat firması tarafından Antalya ambarı adı altında kargonuz güvenli ve sigortalı bir şekilde taşınır. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda oldukça fazla potansiyele sahip olan Mersin bölgesinde yoğun talep üzerine açılan antrepo bölümümüz Antalya ambarlar bu alanda köprü görevi görmektedir.

Antalya ambar bölgesinde çalışan firmaların yeterli faaliyet ve hizmeti veremediği bu bölgede özellikle kaliteli taşımacılığın olmadığı bu bölgede bu tür sorunları çözmek için kurulan antrepo departmanımız müşterileri için taşımacılığı sorun olmaktan çıkarmıştır. Antalya ambar olarak toplu veya parsiyel taşımalarda en iyi fiyatı verme çabasında olan firmamız müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmakta ve taşıma sürecinde kargonuzun zarar görmemesini sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyeti doğrultusunda Antalya Ambar tarafından yapılan tüm kargo gönderileri ve teslimatları en hızlı ve verimli şekilde en uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Ayrıca özel sipariş paketler ve paketlenecek olan ürünlerin teslimatı her zaman ekstra özen ve itina ile sağlanmaktadır. Ayrıca tüm kargo hizmetlerimiz ülke çapındaki mevzuatlar çerçevesinde sigortalıdır.

Ankara Antalya Ambarı sayesinde kargonuzun sevkiyat öncesi, sevkiyatı ve sevkiyat sonrası sürekli takip ve takip edilmesini sağlayabilirsiniz. Gönderinizi her yönden gözlemleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Antrepo hizmetlerimizden yararlanarak nitelikli ve deneyimli personel ve araçlarla nakliye hizmeti alabilir, eşyalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde taşıyabilir, kargonuzu sektördeki en rekabetçi fiyatlarla teslim alabilirsiniz. Mersin Ambar sizlere 7/24 müşteri hizmeti ve en uygun fiyat garantisi vermektedir.

Ankara Antalya ambar nakliye fiyatları, taşınacak ürün miktarından, ürünlerin taşınacağı yere kadar birçok faktör tarafından belirlenmektedir. Bu nedenle antrepo kargo taşımacılığı söz konusu olduğunda kesin bir fiyat vermemiz maalesef mümkün olmamaktadır. Ancak Antalya Ambar Nakliyat da faaliyet gösteren firmamız müşterilerine sunduğu ekonomik fiyat politikası ile her zaman hayat kurtarmaktadır. Bizden fiyat almak isterseniz iletişim kanallarımızdan hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.